Vánoční stromek

Město Horní Slavkov je partnerem této skvělé akce. 

Sokolov: Vánoční stromek naděje plní dětská přání (TV Západ)

VÁNOČNÍ STROMEK NADĚJE PLNÍ PŘÁNÍ DĚTÍ Z DOMOVŮ

Přijďte vybrat dárek pro děti z dětských domovů Tesco Sokolov 

Vánoční strom naděje

I takto děti píší dopis pro Ježíška. 

Vážení a štědří lidé, Vánoční stromek Naděje pro Dětský domov Cheb , Horní Slavkov, Mariánské Lázně a Aš, Staňkov a Horšovský Týn. Pořádá interní oddělení nemocnice Sokolov od 2.11.2020 Dělejme radost dětem, které stráví Vánoce v Dětském domově. Pomozte nám a zapojte se do projektu, ve kterém chceme pomoci dětem v domovech co zde musí trávit Vánoce. Oslovili jsme konktrétně Dětský domov Cheb, Horní Slavkov, Mariánské Lázně, Aš, Staňkov a Horšovský Týn. Pokud se rozhodnete pomoci, pomocí finančního daru, můžete na transparentní účet.

č. ú.: 4119164043/0800. Finanční prostředky budou věnovány dětem. Jak na to? Jdi na centrální registr (hlavní parkoviště) Nemocnice v Sokolově, najdi stromeček, vezmi si přáníčko, kup dáreček a dones naší dokumentační sestřičce od 7 do 15:00. v nemocnici v Sokolově. Ta už zařídí, aby se dárek dostal tam, kam má. Ale pospíchej, aby tam nějaká přáníčka ještě zbyla. Děkujeme všem, co se s námi na této krásné akci před Vánoci podílíte a pomůžete nám tak vykouzlit úsměv těm, co si to opravdu zaslouží... Vaše interní oddělení. Kontakt: mobil 776 096 997

Pokud se rozhodnete pomoci, pomocí finančního daru, můžete na transparentní účet č. ú.: 4119164043/0800. Finanční prostředky budou věnovány dětem.

Naděje