Vánoční stromek

Už tento týden posíláme stanovy nové Neziskovky. "Naděje Sokolov z.s." k registraci…Držte nám palce, děkujeme. ❤️ Setkání členů Platformy Do dospělosti,

Dne 30.6.2024 jsme byli jako charita "Vánoční stromek Naděje" pozvány na setkání členů Platformy Do dospělosti.  
zavítali jsme  ve čtvrtek 30. května 2024 do Prahy - Radotína na společné osobní setkání. Kromě toho, že jsme společně sdíleli, kdo co dělá, jak se má a co nabízí (služby, tipy, podporu).
Povídali jsme si také o participační skupině a jak se registrovat a být součástí.  
Hovořili jsme také o nutnosti dotažení nového zákona... advokační kroky
prosazování zákona na podporu dětí a rodin. 


Jako charita "Vánoční stromek Naděje"  se nám podařilo dne 16.6.2024  úspěšně registrovat do Platformy Do dospělosti.

Bylo nám ctí účastnit se této úžasné akce a představit naše plány, projekty a novou službu, cílem poskytovat sociální rehabilitaci mladým a dospělým, kteří žijí v pobytovém zařízení v Dětském domově Karlovarského kraje.
Těšíme se na další setkání, tentokrát, zdá se, zamíříme do Brna.19. 12. 2023 vrcholí přípravy Vánočního koncertu, který se koná 20. 12. 2023. Připravují se dárky, které se podařilo získat díky štědrosti jednotlivců, kteří reagovali na naše výzvy na fb a chtěli se do této charitativní akce zapojit s námi. Velmi děkujeme všem, kteří pomáhali, pomáhají a budou nadále pomáhat. Dnes jsme se ocitli v úzkých, když jsme zjistili, že vánoční ozdoby, které jsme měly přislíbené na výzdobu vánočního stromu v MDK Sokolov, nebudou. Jsme strašně vděční, že Tesco Sokolov zareagovalo na prosbu Martina a poskytlo krásné vánoční ozdoby. Další nám zapůjčilo kino Alfa Sokolov. Oběma partnerům touto cestou velmi děkujeme. Jste skvělí!15. 12. 2023 se uskutečnila výprava do Dětského domova v Trnové, kde jsou umístěny děti ve věku 1 - 6 let. Tyto malé děti se nemohou zúčastnit Vánočního koncertu s předáním vánočních dárků, který se uskuteční v příštím týdnu, a tak jsme podnikli výpravu přímo do domova, kde jsme ve spolupráci s pracovníky domova a Andrée ve složení Ondry a Ondry uspořádali pro tyto maličké děti vánoční besídku. Byl to velice silný emotivní zážitek. Trnová je velmi pěkným, útulným místem se skvělým personálem, který se snaží dětem vytvářet co nejlepší prostředí pro život, ač rodinu nenahradí. Velmi děkujeme Vám všem, kteří jste plnili přáníčka dětí a stali jste se tak jejich ježíšky. Velký dík patří také Město Březová, které tuto akci podpořilo nejen umístěním stromečku s přáníčky na úřadě, ale také finanční částkou 4.000 Kč. Děkujeme také za hudební doprovod během besídky v podobě vánočních koled Ondrovi a Ondrovi. I díky těmto dvěma Ondrům se podařilo v domově navodit tu správnou vánoční atmosféru pro nadělování dárečků. Níže uvedenými fotografiemi a videi bychom k Vám chtěli alespoň částečně zprostředkovat včerejší krásné a nezapomenutelné odpoledne v Trnové, a také to, že Vaše pomoc má smysl. Vážíme si Vás a Vaší pomoci, protože bez Vás, Vážení a milí, by to nešlo. Díky, díky, díky a zůstaňte s námi...


12. 12. 2023 před časem jsme Vás informovali o natáčení našich hlavních protagonistů v TV ZAK v Plzni. Nyní se s Vámi konečně můžeme podělit o video, které bylo natočeno https://www.zaktv.cz/archiv/interview/8292.html Děkujeme ZAK TV, našemu mediálnímu partnerovi za možnost prezentace našeho projektu. Velmi si toho vážíme.


11. 12. 2023 k nám prostřednictvím TV NOVA doputovaly dárky v rámci projektu Diakonie ČCE "Krabice od bot". Jsme vděční, velmi si toho vážíme a velmi děkujeme Diakonii i TV NOVA. Vlaďka s Martinem se ujali převzetí těchto dárků.


5. 12. 2023 se stala úžasná věc. Dostala se k nám možnost získat dárky pro děti z dětských domovů od Diakonie ČCE v rámci jejího projektu "Krabice od bot" https://www.krabiceodbot.cz/o-projektu/ Velmi děkujeme za všechny děti, kterým tyto dárky vykouzlí úsměv na tváři. Velmi si toho vážíme.


29. 11. 2023 se nám podařilo získat finanční podporu od města Březová u Sokolova ve výši 4.000 Kč. Velice si této podpory vážíme a velmi děkujeme. Zároveň s finančním příspěvkem nám bylo umožněno umístit poslední osmý vánoční stromek s přáníčky od dětí z Dětského domova Trnová v prostrách tamního mětského úřadu. Vedení města Březová patří obrovský dík!


23. 11. 2023 se dva naši členové, Martin a Miluška, zúčastnili natáčení interview v TV ZAK v Plzni. V rámci rozhovoru s moderátorkou Táňou Krchovovou Martin s Miluškou přiblížili divákům projekt Vánoční stromek naděje. Děkujeme TV ZAK za tuto možnost prezentace našeho projektu. Velice si této možnosti vážíme.8. 11. 2023 byly umístěny vánoční stromečky s přáníčky dětí z dětských domovů na těchto místech: Centrální registr nemocnice Sokolov, La Fresca cantina & cafe Karlovy Vary (areál krajských institucí v Závodní ulici), Kino Alfa Sokolov, Městský úřad Sokolov, Městský úřad Horní Slavkov, Tesco Sokolov, administrativní budova České spořitelny Sokolov a Tesco Sokolov. Máte tak možnost splnit přání konkrétních dětí. Informace k tomuto počinu Vám poskytnou pracovníci ve všech místech, kde jsou stromečky umístěny.


V souvislosti s přípravou 5. ročníku "Vánoční stromek Naděje" se obracíme na všechny lidi dobré vůle, kteří mohou a chtějí udělat radost dětem z dětských domovů převážně z Karlovarského kraje, nechť přispějí jakoukoliv částku dle svých možností na bankovní účet č. 000000-4119164043/0800, vedený u České spořitelny na jméno Martin Kuklík a do poznámky uvedou 5VSN. Účet je transparentní, což znamená, že máte možnost nahlížet na transakce, které na účtu probíhají. Ujišťujeme Vás, že Vaše pomoc je adresná, tzn., že se skutečně dostane tam, kam má. K provedení platby můžete využít také jednodušší způsob, a tím je platba přes QR kód, který jednoduše vyfotíte svým mobilním telefonem a poté uvedete částku dle svého uvážení. Vaše finanční pomoc bude využita především k zakoupení dárků pro děti a k pokrytí nákladů souvisejících s realizací Vánočního koncertu s pestrým programem, který se bude konat dne 20. 12. 2023 v MDK Sokolov, a kde také budou předány dárky dětem z dětských domovů.  Bližší informace zde najdete v příštích dnech. 
8. 11. 2023 se v čase 15:00 až 17:00 hodin v konferenční místnosti Městského úřadu v Sokolově uskutečnila v pořadí již třetí konference pro děti 15+ z dětských domovů převážně z Karlovarského kraje. Tentokrát se děti setkaly s pracovníky Finančního úřadu v Sokolově, kteří jim přiblížili témata v oblasti finanční gramotnosti, daní, daˇňových odvodů, podnikání apod. Děkujeme Městskému úřadu v Sokolově za bezplatné poskytnutí zázemí pro tuto aktivitu. Velice si toho vážíme.

4.10.2023 od 15 hodin se konala přednáška od Úřadu práce, kteří dětem 15+ z Dětských domovů Cheb, Horní Slavkov, Mariánské Lázně a Aš představili všechny výhody a nevýhody Úřadu práce a vysvětlili základní informace. Děti jsou touto cestou vzdělávány a informovány do budoucna, kdy budou muset samostatně jednat a budou se postupně zapojovat do běžného života. Přednášky se budou nadále konat pravidelně i ve spolupráci Finančního úřadu, který navazuje 8.11.2023 na další přednášku v oblasti daní a daňových odvodů. Moc děkujeme za spolupráci Úřadu práce a přednášejícím a těšíme se na další spolupráci.5. 6. 2023 se konala konference "Příprava do budoucna" pro děti z Dětských domovů ve spolupráci s Českou spořitelnou. Konference je rozdělena do několik etap přednášek.  I. konference se zaměřila na finanční gramotnost ve spolupráci s Českou spořitelnou a.s. Sokolov. V nejbližší době chystáme pro děti II. konferenci ve spolupráci s Úřadem práce Sokolov. Velmi děkujeme České spořitelně za ochotu a spolupráci.

Tímto děkujeme holkám z České spořitelny.

Do našeho týmu Charity Vánočního stromku Naděje sháníme pomocníka na pozici IT služby a administrativní  asistenta/ku.

IT služby: častá aktualizace webových stránek.

Administrativní asistent-ka: pomoc při organizaci akcí, odpovídat na E-maily...

Jde o Charitu VSN pro Dětské domovy, pro více informací se neváhejte ozvat na tel.č. 776 096 997 nebo e-mail: info@vanocnistromeknadeje.cz

                                                                                                                                                 organizátor  Martin Kuklík


Děkujeme, zaměstnancům úřadu Karlovarského kraje za pomoc VSN 2022.

 město Sokolov

V pondělí 14. listopadu oživí vestibul Městského úřadu Sokolov jeden z VÁNOČNÍCH STROMKŮ NADĚJE.
Pomozte dobré věci a udělejte radostnější Vánoce dětem, které musí trávit svátky v dětských domovech. Dárky můžete nosit do 16. prosince na sekretariát úřadu. 

Nově najdete stromek Naděje v Karlových Varech La fresca, která nám zajišťuje cetering na akci Vánoční stromek Naděje 2022.  Děkujeme.

Tak takto vypadá příprava na Interním oddělení nemocnice Sokolov a je touto charitativní akcí partnerem Vánočního stromku Naděje 2022.   

město Horní Slavkov

Město Horní Slavkov je opět partnerem této charitativní akce, která se pořádá pro Dětské domovy Cheb a Horní Slavkov, AŠ a Mariánské Lázně, Planá u Mariánských Lázní, Staňkov, Horšovský Týn. 

Vánoční stromek Naděje 2022

Pomozte dobré věci a udělejte radostnější Vánoce dětem, které musí trávit svátky v dětských domovech. Dárky můžete nosit do 16. prosince. Nebo přispět na transparentní účet k zajištění celé charitativní akce. (Qr kod na plakátě.) 


                                                                            HC Baník Sokolov

Třídění dárků pro Dětské domovy, probíhá v plné pracovní síle. Moc děkuji, týmu interny C.
  Distribuce dárků do Dětských domovů se koná 20. až 23.12.2021. a Všem lidem vřelé dík.


HC Baník Sokolov

 podpořil charitativní projekt VÁNOČNÍ STROMEK NADĚJE, který je pořádán naším interním oddělením ve prospěch dětských domovů v Chebu, Horním Slavkově, Mariánských Lázních, Aši a v Plané u Mariánských Lázní. Ve sbírce, která proběhla během utkání se Vsetínem, bylo vybráno krásných 7.429 Kč. Děkujeme HC Baník Sokolov i všem, kteří do sbírky přispěli. Udělají tak krásné Vánoce dětem, které budou muset o svátcích zůstat v dětských domovech. 

                                                                                                        Karlovarsko TV západ a rádio Blaník

                                                   https://www.youtube.com/watch?v=r6oDAZmN6Z8

Město Horní Slavkov se i letos zapojilo do charitativní vánoční akce organizované Interním oddělením Nemocnice Sokolov. Prostřednictvím vánočního stromku s přáníčky můžete pořídit dárky pro děti z dětských domovů. Vánoční stromek Naděje najdete vedle recepce na Městském úřadě. Není nad to, udělat dětem radost Děkuji 

Tesco Karlovy Vary a Sokolov se i letos zapojilo na akci Vánoční stromek Naděje. 

Vánoční stromeček pro Dětský domov už je na místě... Přáníčka na vás čekají 15.11.2021Vánoční stromek Naděje

 15.11.2021
  Vážení a štědří lidé, 

Vánoční stromek Naděje Pro Dětský domov Cheb , Horní Slavkov, Mariánské Lázně a Aš a Planá u Mariánských Lázní. 

 Pořádá interní oddělení nemocnice Sokolov dne 15.11.2021 Udělejme radost dětem, které stráví Vánoce v Dětském domově. Pomozte nám a zapojte se do projektu, ve kterém chceme pomoci dětem v domovech., které zde budou muset trávit letošní Vánoce. Oslovili jsme konktrétně Dětský domov Cheb, Horní Slavkov, Mariánské Lázně, Aš a Planá u Mariánských Lázní. Pokud se rozhodnete pomoci, pomocí finančního daru, můžete na transparentní účet č. ú.: 4119164043/0800. Finanční prostředky budou věnovány dětem a na zajištění Vánoční besídky, která se koná 20.12.2021 

Vánoční stromek Naděje bude od 15.11.2021 na centrální registru nemocnice Sokolov.

Jak na to? 

Jdi na centrální registr (hlavní parkoviště) Nemocnice v Sokolově, najdi stromeček, vezmi si přáníčko, kup dáreček a při přidání dárečku kontaktuj tel. číslo 776 096 997 abychom se spojili a domluvili při převzetí dárečku. Tak, aby se dárek dostal tam, kam má. Dárečky pro Dětské domovy budeme předávat na Vánoční besídce.

Děkujeme všem, co se s námi na této krásné akci před Vánoci podílíte a pomůžete nám tak vykouzlit úsměv těm, co si to opravdu zaslouží... 

Vaše interní oddělení.. 

kontakt: mobil 776 096 997                                        

                                                      Martin Kuklík 


 

Město Horní Slavkov je partnerem této skvělé akce. 

Sokolov: Vánoční stromek naděje plní dětská přání (TV Západ)

VÁNOČNÍ STROMEK NADĚJE PLNÍ PŘÁNÍ DĚTÍ Z DOMOVŮ

Přijďte vybrat dárek pro děti z dětských domovů Tesco Sokolov 

Vánoční strom naděje

I takto děti píší dopis pro Ježíška. 

Vážení a štědří lidé, Vánoční stromek Naděje pro Dětský domov Cheb , Horní Slavkov, Mariánské Lázně a Aš, Staňkov a Horšovský Týn. Pořádá interní oddělení nemocnice Sokolov od 2.11.2020 Dělejme radost dětem, které stráví Vánoce v Dětském domově. Pomozte nám a zapojte se do projektu, ve kterém chceme pomoci dětem v domovech co zde musí trávit Vánoce. Oslovili jsme konktrétně Dětský domov Cheb, Horní Slavkov, Mariánské Lázně, Aš, Staňkov a Horšovský Týn. Pokud se rozhodnete pomoci, pomocí finančního daru, můžete na transparentní účet.

č. ú.: 4119164043/0800. Finanční prostředky budou věnovány dětem. Jak na to? Jdi na centrální registr (hlavní parkoviště) Nemocnice v Sokolově, najdi stromeček, vezmi si přáníčko, kup dáreček a dones naší dokumentační sestřičce od 7 do 15:00. v nemocnici v Sokolově. Ta už zařídí, aby se dárek dostal tam, kam má. Ale pospíchej, aby tam nějaká přáníčka ještě zbyla. Děkujeme všem, co se s námi na této krásné akci před Vánoci podílíte a pomůžete nám tak vykouzlit úsměv těm, co si to opravdu zaslouží... Vaše interní oddělení. Kontakt: mobil 776 096 997

Martin Kuklík 4119164043/0800 

Zpráva pro příjemce:                Vánoční stromek Naděje 

Variabilní symbol (nepovinné): 2022 

Qr kod
Qr kod
Naděje